Hannecard – producent oferujący profile gumowe lite, profile porowate, silikonowe oraz z tworzyw sztucznych

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą produktów dostępnych w naszej firmie. Znajduje się tutaj ogromny wybór produktów, do których zaliczyć można m.in. profile gumowe, silikonowe, lite, wykonane z tworzyw sztucznych, a także porowate gumowe, jak i również uszczelki i płyty.

Znajdujemy się w grupie jednych z nielicznych producentów, których profile gumowe produkuje się w rozbudowanym zakresie gęstości, a także z użyciem duże liczby odmiennych kauczuków. Natomiast lita guma, może być również stosowana w produkcji bardzo skomplikowanych i indywidualnie dostosowanych przekrojów, których zastosowanie znaleźć można w różnych gałęziach przemysłu.

Jednymi z najczęstszych naszych klientów są firmy produkcyjne należące do wielu branż, w tym meblarstwo, motoryzacja, technologia. Stąd też starając się spełniać wszystkie oczekiwania swoich klientów, firma wychodzi z inicjatywą, proponując możliwość zrealizowania nie tylko jednorazowej usługi, ale i również stałe wykonywanie profili, gwarantując bezpośrednią dostawę wymaganych produktów.

W przypadku wątpliwości lub innych pytań dotyczących kwestii uszczelniania za pomocą profili gumowych lub innych tego typu materiałów serdecznie zapraszamy do kontaktu. W celu zamówienia konkretnego rodzaju uszczelek, profili lub płyt, można napisać lub skontaktować się telefonicznie udostępniając np. rysunki techniczne wraz z parametrami, które dotyczą m.in. właściwości fizyko-mechanicznych gotowego wyrobu.

Profile gumowe

Profile gumowe są uszczelkami i różnych przekrojach, począwszy od różnych wersji materiałowych, przez ich zastosowanie, aż po ostateczne wykończenie. Charakteryzują się one przede wszystkim ogromną uniwersalnością i szerokim zastosowaniem. Warto również wziąć pod uwagę, że uszczelki gumowe mogą występować w co najmniej kilku wersjach materiałowych oraz w tysiącach rodzajów form.

Rodzaje profili gumowych

Wyróżnić można poszczególne rodzaje profili gumowych: zalicza się do nich m.in. odboje, sznury taśmy gumowej, zderzaki gumowe, uszczelki montowane w oknach i drzwiach, a także uszczelki krawędziowe i wiele innych. Do produkcji tego rodzaju produktów wykorzystuje się m.in. porowate lub lite EPDM, elastyczne PVC, porowaty lub lity silikon, a także inne materiały.

Warto pamiętać również o tym, że w przypadku potrzeby, pracownicy firmy chętnie odpowiedzą na zadawane pytania bez względu na etap zakupu.