Jakie zabiegi w SPA są szczególnie warte uwagi?

Wyjazd do SPA to doskonała okazja do tego, aby się zrelaksować, odpocząć i w sposób profesjonalny móc o siebie zadbać. Oferowane zabiegi i masaże w SPA to propozycje efektywnego oczyszczania, odżywiania, regeneracji skóry oraz możliwość skorzystania z zabiegów ujędrniających i odmładzających. Poszczególne zabiegi warto dobierać pod kątem tego, jakie potrzeby ma w danym momencie nasza skóra.

Warto zadbać o kondycję swojej skóry w sposób profesjonalny

Zaplanowana wizyta w SPA to szansa na skorzystanie z zabiegów, które być może do tej pory nie były nam znane. W szczególności warto zapoznać się z zabiegami, jakie czekają na nas na terenie kompleksu hotelowego Talaria, gdzie również można skorzystać z zaplecza SPA. Więcej informacji można znaleźć na stronie- talaria.pl. Co ważne, wszystkie zabiegi i masaże w SPA są wykonywane przez wykwalifikowaną kadrę specjalistów, którzy będą też w stanie doradzić, jaki zabieg sprawdzi się w konkretnym przypadku. Na liście zabiegów można między innymi znaleźć:

– Zabieg pro vital- jest to zabieg, który ma za zadanie w wyjątkowy sposób wygładzić skórę i poprawić jej kondycję. W szczególności przynosi ukojenie skórze, która jest przesuszona i mocno odwodniona. Nawilżone zostają nawet głębokie warstwy naskórka, poprawia się koloryt skóry, a także jej jędrność. Czas trwania takiego zabiegu nie powinien przekraczać godziny czasu, uzyskane efekty są natomiast bardzo zadowalające.

– Zabieg infuzji tlenowej- zabieg, który ma za zadanie odpowiednio natlenić skórę i pobudzić ją do regeneracji. Może być przeprowadzony na przykład na bazie ekstraktu z komórek macierzystych winogron. Bezpośrednio po wykonanym zabiegu można od razu poczuć niesamowite wygładzenie skóry. Zabieg infuzji tlenowej polega na iniekcji specjalnego serum do głębokich warstw skóry za pomocą czystego, skoncentrowanego tlenu z wykorzystaniem specjalnego urządzenia. Jest to metoda nieinwazyjna, która jednocześnie charakteryzuje się dużą efektywnością. Zabieg można wykonywać bez względu na rodzaj cery.

– Mezoterapia bezigłowa- wykonywana z wykorzystaniem specjalnego urządzenia, którego zadaniem jest otwieranie niewielkich kanalików które umożliwiają wnikanie substancji do głębokich warstw skóry. Mezoterapia bezigłowa jest więc zabiegiem bezbolesnym. W przypadku, kiedy ma mieć ona działanie przeciwstarzeniowe, do kanalików podaje się specjalne serum wyraźnie redukujące zmarszczki.

– Zabieg mikrodermabrazji diamentowo- wodnej– jest to propozycja zabiegu, który przede wszystkim ma działanie oczyszczające i złuszczające. Pozwala pozbyć się zaskórników i zatkanych porów. Mikrodermabrazja stanowi bardzo dobry wstęp do kolejnych zabiegów. Po nieinwazyjnym złuszczaniu skóry przychodzi czas na dostarczenie skórze substancji aktywnych, które mają działanie odżywcze, ujędrniające i nawilżające. Dzięki takiemu zestawowi można zadbać o skórę w sposób profesjonalny.